Vyzkoušej jinou barvu:
Změň velikost písma: 60% 70% 80% 90%
Navštívenky.cz

Vzory vizitek

Pokud nemáte zpracován vlastní design vizitky, můžete si vybrat z připravených vzorů vizitek.

Výhodou využití vzorových vizitek je okamžitá použitelnost a finanční úspora. Neplatíte návrh nové vizitky, ale pouze úpravu pro Vašeho jména a dalších údajů na vizitce - to je zpoplatněno paušální částkou 35,- Kč.

Pro využití vzorových vizitek stačí, když v objednávce uvedete číslo grafického návrhu a potřebné údaje (Jméno, firmu, adresu...) a případně dodáte logo vaší firmy. U vizitek, kde bude logo vaší firmy umístěné na barevném podkladu, je nutné dodat logo ve vektorovém formátu (například .ai, .cdr).

Vzor1 Objednací kód této grafiky je "vzor1".

V základní ceně úpravy kontaktních údajů je zahrnuta i změna základní barevnosti vizitky, je tedy možné změnit podklad za jinou barvu dle vašeho výběru a stejně tak i barvu písma.

vzor2 Objednací kód této vizitky je "vzor2".

Na tuto vizitku je možno doplnit logo Vaší firmy.

V případě zaoblení boční strany vizitky získáte neotřelou vizitku, která svým tvarem upoutá a zvýší tak zapamatování vaší společnosti. Přirážka za kulacení činí 0,50 Kč /ks.

vzor3 Objednací kód této vizitky je "vzor3".

Tato grafika je nejvhodnější pro firmy bez loga, nebo s jednoduchým logotypem.

vzor4 Objednací kód této vizitky je "vzor4".

Pro tuto vizitku od Vás budeme kromě kontaktních údajů potřebovat i logo vaší firmy. V tomto případě bude nutné logo ve vektorovém provedení nebo s průhledným pozadím.

U této vizitky můžeme provést zaoblení boční strany. Přirážka za kulacení činí 0,50 Kč /ks.

POZOR: Freedesign rozhodně neznamená, že zde zveřejněné vzory vizitek může použít kdokoliv a kdekoliv!
Uvedené grafické návrhy jsou určeny výhradně pro naše klienty při tisku u nás. Grafické návrhy jsou chráněny autorským zákonem.